Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już w niedzielę nagrody dla najaktywniejszych uczestników konkursu „Ta karta ma farta”


Serdeczne zapraszamy na podsumowanie konkursu „Ta karta ma farta”. W sezonie wakacyjnym mieszkańcy Mławy, posiadacze Karty Mławianka w specjalnych czytnikach mogli potwierdzić swoją obecność. Już w najbliższą niedzielę, 10 września o godz. 17.00, w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego najczęstszym bywalcom miejskich imprez zostaną wręczone atrakcyjne nagrody.

Zgodnie z regulaminem konkursu warunkiem otrzymania nagrody jest osobiste uczestnictwo w podsumowaniu konkursu, udział w krótkim i prostym teście wiedzy o Mławie oraz okazanie się „Kartą Mławiaka”.

Nagrody w konkursie zasponsorowali Partnerzy Karty Mławiaka, przedstawiciele firm, gdzie za okazaniem karty można zrobić zakupy, czy skorzystać z usług ze zniżką. Lista Partnerów Karty wraz ze zniżkami które oferują dostępna jest na stronie – http://www.mlawa.pl/karta-mlawiaka/znizki-w-programie-partnerskim-karty-mlawiaka.html

A nagrodami w konkursie są między innymi – telewizor 43”, lodówko – zamrażarka, frytkownica, mikser, blender, kuchenka mikrofalowa, vouchery na zakupy w sklepach, bony podarunkowe.

Mamy również wiele nagród niespodzianek dla publiczności. Będzie nas bawił zespół DUO.

Weź swoją kartę Mławiaka i przyjdź na dobrą zabawę!

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments