Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czworo powiatowych nauczycieli uzyskało awans na stopień nauczyciela mianowanego


W wyniku postępowania egzaminacyjnego czworo nauczycieli ze szkół, dla których organem prowadzącym jest powiat mławski pomyślnie złożyło egzamin i  wszyscy uzyskali tym samym kolejny stopień awansu zawodowego. Akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego otrzymali:


– Pan Dariusz Czapiga – nauczyciel w Zespole Szkół nr 2 w Mławie,

– Pan Szymon Zejer – nauczyciel w I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie,

-Pani Edyta Bartnikowska – Smoleńska – nauczycielka w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Mławie,

– Pan Michał Osiecki – nauczyciel w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Mławie.

Uroczyste ślubowanie od nauczycieli przyjął starosta Włodzimierz Wojnarowski podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Mławskiego. Pedagodzy z rąk starosty odebrali również  akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego.

Źródło i fot.: Starostwo Powiatowe w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments