Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Już wkrótce turniej streetballu w Mławie. Trwają zapisy


Mławski turniej streetballu będzie podsumowaniem i ostatnim tegorocznym elementem  po turnieju w Wyszynach Kościelnych i Lidzbarku. Turniej ma na celu popularyzację dyscypliny jaką jest streetball 3×3 ale przede wszystkim aktywnego spędzania czasu. Zapisy trwają do 14 września, zapraszamy!

KSP Mława nabór

Zapisy do turnieju trwają na oficjalnej stronie play FIBA 3×3 dzięki czemu turniej otrzymał rangę ogólnopolską i drużyny które wezmą udział w turnieju otrzymują punkty rankingowe które liczą się na całym świecie.

Link do zapisów: https://play.fiba3x3.com/events/e314d43b-0394-4b98-a638-5071c00f42aa

Podczas turnieju odbędzie się również konkurs rzutów za trzy punkty oraz konkurs wsadów.

Swoją obecność na turnieju potwierdziły już między innymi drużyny z Mławy, Działdowa, Ostródy oraz Białorusi. Wkrótce pojawi się ostateczna informacja na jakim obiekcie turniej będzie rozegrany.

Źródło: organizator

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz