Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już wkrótce turniej streetballu w Mławie. Trwają zapisy


Mławski turniej streetballu będzie podsumowaniem i ostatnim tegorocznym elementem  po turnieju w Wyszynach Kościelnych i Lidzbarku. Turniej ma na celu popularyzację dyscypliny jaką jest streetball 3×3 ale przede wszystkim aktywnego spędzania czasu. Zapisy trwają do 14 września, zapraszamy!


Zapisy do turnieju trwają na oficjalnej stronie play FIBA 3×3 dzięki czemu turniej otrzymał rangę ogólnopolską i drużyny które wezmą udział w turnieju otrzymują punkty rankingowe które liczą się na całym świecie.

Link do zapisów: https://play.fiba3x3.com/events/e314d43b-0394-4b98-a638-5071c00f42aa

Podczas turnieju odbędzie się również konkurs rzutów za trzy punkty oraz konkurs wsadów.

Swoją obecność na turnieju potwierdziły już między innymi drużyny z Mławy, Działdowa, Ostródy oraz Białorusi. Wkrótce pojawi się ostateczna informacja na jakim obiekcie turniej będzie rozegrany.

Źródło: organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments