Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już w niedzielę – Gmina Wieczfnia Kościelna zaprasza na dożynki!


Gmina Wieczfnia Kościelna zaprasza do wzięcia udziału w XIV Dożynkach Gminno-Parafialnych, które odbędą się w nadchodzącą niedzielę, 10 września br. Rozpocznie je uroczysta Msza Święta. Festyn dożynkowy odbędzie się na terenie Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej.

Po ceremoniale dożynkowym odbędą się liczne koncerty i występy, a jako gwiazda wieczoru wystąpi zespół LOVERBOY. Nie zabraknie również loterii fantowej. Ponadto imprezie towarzyszyć będą m.in. prezentacje stoisk wiejskich i przedsiębiorców, wystawa maszyn rolniczych i płodów rolnych, stoiska gastronomiczne oraz wesołe miasteczko.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments