Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Już w niedzielę – Gmina Wieczfnia Kościelna zaprasza na dożynki!


KSP Mława nabór

Gmina Wieczfnia Kościelna zaprasza do wzięcia udziału w XIV Dożynkach Gminno-Parafialnych, które odbędą się w nadchodzącą niedzielę, 10 września br. Rozpocznie je uroczysta Msza Święta. Festyn dożynkowy odbędzie się na terenie Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej.

Po ceremoniale dożynkowym odbędą się liczne koncerty i występy, a jako gwiazda wieczoru wystąpi zespół LOVERBOY. Nie zabraknie również loterii fantowej. Ponadto imprezie towarzyszyć będą m.in. prezentacje stoisk wiejskich i przedsiębiorców, wystawa maszyn rolniczych i płodów rolnych, stoiska gastronomiczne oraz wesołe miasteczko.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz