Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Turniej Gier Planszowych – już w najbliższy piątek


Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie serdecznie zaprasza w imieniu własnym i podopiecznych do wzięciu udziału w TURNIEJU GIER PLANSZOWYCH, który odbędzie 8 września w godzinach od 16.00 do 20.00 w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK przy ulicy Sienkiewicza 4 w Mławie.

Każdy uczestnik turnieju proszony jest o wrzucenie do skarbony 5 zł tzw. wpisowego lub innej dowolnej kwoty.
Zebrane pieniądze podczas turnieju będą przeznaczone na rzecz podopiecznych hospicjum, którzy na miarę możliwości będą uczestniczyć w grach lub ich najbliżsi.
Pieniądze zbierane będą dla: NATALII, KRZYSZTOFA, SZYMONA, NADII, SEBASTIANA, ZUZI, ADRIANA, ALICJI I MARCINA.
Więcej informacji o podopiecznych Stowarzyszenia można uzyskać na stronie:www.przyladekpomocy.pl.tl

PRZYJDŹ DO NAS W PIĄTEK ! Gra planszowa to wspaniała zabawa i rozrywka dla każdego w każdym wieku!

Uśmiechnij się i zagraj w grę „WALKA O STOŁKI” Zobacz jak miło popłynie czas w atmosferze dobrej zabawy i reklaksu. Liczymy na Państwa obecność i wsparcie dla naszych podopiecznych!

żródło: Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie 

www.kuklino.org.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments