Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gmina Strzegowo. Po bójce 37 – letni mężczyzna w stanie śpiączki przebywa w szpitalu


Tragiczny finał miało zdarzenie pomiędzy dwoma mieszkańcami gminy Strzegowo. Według nieoficjalnych informacji doszło do bójki pomiędzy 19 – letnim mieszkańcem gminy Strzegowo a 37 letnim mieszkańcem Czarnocina.


W jej wyniku ciężkie obrażenia ciała odniósł 37 – latek. Trafił do szpitala w Ciechanowie i na oddziale intensywnej terapii utrzymywany był w stanie śpiączki farmakologicznej. Zdarzenie miało miejsce po odpuście w miejscowości Czarnocin. Okoliczności zdarzenia bada mławska policja i na tym etapie postępowania nie udziela jeszcze bliższych informacji.

– W chwili obecnej prowadzone są czynności przez funkcjonariuszy KPP w Mławie pod nadzorem prokuratury Rejonowej w Mławie – informuje zastępca naczelnika wydziału kryminalnego KPP Mława Sławomir Śliwiński.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments