Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policjanci ewakuowali z palącego się domu kobietę z kilkudniowym dzieckiem


Natychmiastowa reakcja patrolu policji pozwoliła na bezpieczną ewakuację mieszkańców budynku przy ul. Klickiego w Mławie. Policjanci wyprowadzili z zadymionego domu kobietę z kilkudniowym dzieckiem. Do zdarzenia doszło dziś o godz. 5:40.  


Patrolujący teren miasta policjanci zauważyli dym w rejonie ul. Kopernika. Okazało się, że na prywatnej posesji przy ul. Klickiego, płonie samochód oraz część elewacji i dachu.  Policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe radiowozu, by zaalarmować mieszkańców. Wezwali straż pożarną.  Na zewnątrz wybiegł   mężczyzna informując, że w mieszkaniu pozostała kobieta z maleńkim dzieckiem. Policjanci weszli do wypełnionych dymem pomieszczeń i wyprowadzili kobietę z dzieckiem, wezwali pogotowie ratunkowe. Po badaniu okazało się, że kobiecie i dziecku nic się nie stało.

W wyniku pożaru zniszczeniu uległy dwa samochody marki Volvo oraz Opel Vivaro, część elewacji budynku oraz dachu. Prawdopodobną przyczyną pożaru mogło być spięcie instalacji elektrycznej w samochodzie, wyjaśnią to jednak dalsze czynności.

źródło: st.asp. Anna Pawłowska KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mlawianin
mlawianin
3 lata temu

prawdopodobna przyczyna pożaru/spięcie/?– a może to jest inne spięcie? że te samochody ot tak spłoneły, warto aby policja szczegółowo się tym pożarem zajęła, i wyjaśniła przyczyny tego pożaru, nic nie dzieje się przypadkiem????