Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mdzewo. Ciężarówka załadowana butelkami w rowie


Dziś około godziny 5:20 na drodze krajowej nr 7 w okolicy Mdzewa kierowca ciężarowego Man-a z przyczepą stracił kontrolę nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Samochód załadowany był wiezionymi do napełnienia w gorzelni butelkami od wódki. Kierowcy udzielono pomocy medycznej, nie został jednak hospitalizowany. Droga jest przejezdna.


– Na miejscu zdarzenia są dwa zastępy z JRG Mława oraz zastęp z OSP Strzegowo, zabezpieczają miejsce wypadku. Ruch na drodze odbywa się normalnie – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x