Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mdzewo. Ciężarówka załadowana butelkami w rowie


Dziś około godziny 5:20 na drodze krajowej nr 7 w okolicy Mdzewa kierowca ciężarowego Man-a z przyczepą stracił kontrolę nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Samochód załadowany był wiezionymi do napełnienia w gorzelni butelkami od wódki. Kierowcy udzielono pomocy medycznej, nie został jednak hospitalizowany. Droga jest przejezdna.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Na miejscu zdarzenia są dwa zastępy z JRG Mława oraz zastęp z OSP Strzegowo, zabezpieczają miejsce wypadku. Ruch na drodze odbywa się normalnie – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500