Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już jutro: II CROSS PÓŁNOCNEGO MAZOWSZA ŚLADEM ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA ’39


Serdecznie zapraszamy na II CROSS PÓŁNOCNEGO MAZOWSZA ŚLADEM ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA ’39. Trasy biegów poprowadzone są w pełni lasami Nadleśnictwa Dwukoły koło Mławy.


Bieg odbędzie się 2 września od godzina 11.00. Dystans Główny – 21 km. Bieg towarzyszący – Ruda Dycha – 10 km.
Zakończone zostało przyjmowanie zgłoszeń, ale osoby, które chcą jeszcze wziąć udział w biegu, organizatorzy zapraszają bezpośrednio do recepcji BODY CLUBU w Mławie ul. Sportowa 7 lub do zgłoszenia się w dniu startu do biura zawodów.
Więcej informacji w regulaminie na stronie http://mlawski-cross.pl/.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x