Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Już jutro: II CROSS PÓŁNOCNEGO MAZOWSZA ŚLADEM ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA ’39


Serdecznie zapraszamy na II CROSS PÓŁNOCNEGO MAZOWSZA ŚLADEM ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA ’39. Trasy biegów poprowadzone są w pełni lasami Nadleśnictwa Dwukoły koło Mławy.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Bieg odbędzie się 2 września od godzina 11.00. Dystans Główny – 21 km. Bieg towarzyszący – Ruda Dycha – 10 km.
Zakończone zostało przyjmowanie zgłoszeń, ale osoby, które chcą jeszcze wziąć udział w biegu, organizatorzy zapraszają bezpośrednio do recepcji BODY CLUBU w Mławie ul. Sportowa 7 lub do zgłoszenia się w dniu startu do biura zawodów.
Więcej informacji w regulaminie na stronie http://mlawski-cross.pl/.

źródło: UMM

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500