Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Grażyna Welenc pełnić będzie obowiązki dyrektora Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej


fot. Wieczfnia Kościelna


Od dnia 1. września br. obowiązki dyrektora Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej obejmie obecna wicedyrektor Grażyna Welenc. Obowiązki pełnić będzie przez najbliższe 10 miesięcy. Dotychczasowa, wieloletnia dyrektor Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej, Bożena Rutkowska zmarła nagle w lipcu br.

– Zgodnie z przepisami powierzenie stanowiska dyrektora może nastąpić maksymalnie na okres 10 miesięcy. Na taki właśnie okres wójt Jan Warecki powierzył pełnienie obowiązków dyrektora Grażynie Welenc, obecnej wicedyrektor Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej. To pozwoli na przygotowanie i ogłoszenie konkursu na to stanowisko. Zgodnie ze statutem szkoły pełniąca obowiązki dyrektora powoła wicedyrektora w tej placówce – informuje Krystyna Kownacka sekretarz gminy Wieczfnia Kościelna.

    JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelniczka
Czytelniczka
4 lata temu

Przekazanie obowiązków nastąpiło od 19 lipca do 18 maja 2018. Szybko się zainteresowaliście tematem… Informacja od dawna na stronie gminy…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x