Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śródmiejskie wyspy rekreacji i odpoczynku – mini ścieżka zdrowia wraz z toaletą parkową


Opis projektu

Projekt przewiduje wybudowanie miejsc rekreacji i wypoczynku na powietrzu oraz toalety parkowej. Śródmieście składa się głównie z bloków czteropiętrowych i domków jednorodzinnych. Mieszka na nim kilka tysięcy mieszkańców. Między blokami znajdują się nieliczne place zabaw dla najmłodszych, jednak brak jest miejsca rekreacji dla starszych dzieci i dla seniorów. Dlatego chcielibyśmy, aby na wskazanych działkach zamontować sprzęt do fitness dla wszystkich. Udostępnienie takiego sprzętu stanowiłoby dla młodzieży i dzieci, a szczególnie dla ludzi starszych, alternatywny sposób spędzania wolnego czasu na powietrzu.

Zespół urządzeń będzie w każdym miejscu z inną funkcją do ćwiczeń. Zachęcałoby to do spaceru (biegu) do poszczególnych miejsc rekreacji – tworząc jako całość mini ścieżkę zdrowia. Na każdej wyspie rekreacji będzie strefa odpoczynku z ławkami do posiedzenia. Teren strefy zostanie częściowo utwardzony, obsadzany roślinami dostosowanymi  do  otoczenia.  

Toaleta parkowa będzie służyć nie tylko osobom korzystającym z kompleksu rekreacyjnego, ale głównie osobom przebywającym w parku miejskim. Przewidywane w toalecie jest pomieszczenie pomocne rodzicom  w obsłudze małych dzieci.

Tylko od naszych głosów zależy, czy będziemy mieli w trzech miejscach centrum naszego miasta urządzenia do rekreacji i odpoczynku oraz w parku miejskim  wielofunkcyjną toaletę.

Nie czekaj – udaj się do Ratusza i oddaj swój głos na projekt nr 4.

Zapraszamy!

Wnioskodawcy

Jerzy Rakowski
Jacek Kwiatkowski
Radosław Chyl
Henryk Sławuta

Materiał sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]