Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Rodzeństwo Karwackich sięgnęło po główne trofeum


Na boisku w Dunaju rozegrano ostatni turniej tegorocznej edycji zmagań o puchar rady gminy Stupsk w siatkówce plażowej. Zwycięsko z batalii wyszło rodzeństwo z Wyszyn. Na finiszu rozgrywek Piotr i Łukasz Karwaccy potrafili się zdystansować od najgroźniejszych konkurentów Adama Zadrożnego i Magnusa Dudkiewicza.

KSP Mława nabór

Przed ostatnim zawodami (wcześniej zawodnicy walczyli w Strzałkowie i Stupsku) dwa najlepsze duety miały na koncie identyczną liczbę punktów. Wszystko miało się rozstrzygnąć w bezpośrednim pojedynku. Chyba, że któraś z ekip zanotowałaby wpadkę w którymś z wcześniejszych pojedynków.

Do niczego takiego nie doszło – kwestia głównego trofeum rozstrzygnęła się w konfrontacji braci z Zadrożnym i Dudkiewiczem. Emocji nie zabrakło, ale wszystko rozstrzygnęło się w dwóch setach. Zwycięsko z batalii wyszli wyszynianie. Zadrożnemu i Dudkiewiczowi pozostała w udziale druga lokata.

Na najniższym stopniu zakończyli cykl Mateusz Hut i Krystian Zając. Przesądziło o tym zwycięskie starcie z duetem Dawidów Klimkowskim i Głowackim. Wszystko rozstrzygnęło się w tie-breaku, bowiem dwie wcześniejszej odsłony nie wyłoniły zwycięzcy.

Warto dodać, że zwycięski duet zainkasował nagrodę w wysokości 1000 złotych.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz