Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zwycięstwo mławskich lekkoatletów w Spale


Zawodnicy MAL-MKLA Mława – 13 letnia tyczkarka Gabriela Goschorska i 15 letni czterystumetrowiec Alan Sadolewski przebywający na obozie w COS-OPO Spała startowali w dniu 23.08.2017 r. na zawodach kontrolnych.


W swoich kategoriach wiekowych okazali się najlepsi. Gabrysia wygrała bieg na 100 m z czasem 13,65, natomiast Alan zwyciężył w biegu na 300 m z czasem 38,76. W/w są wychowankami szkoleniowców Krzysztofa Koziatka i Adama Szymańskiego. Przed nimi już we wrześniu starty w Mistrzostwach Mazowsza Młodzików (03.09. – Kozienice), oraz w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików – Makroregion (09.09. – Olecko/Warszawa).

Źródło i fot. Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna

Klub Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x