Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zwycięstwo mławskich lekkoatletów w Spale


Zawodnicy MAL-MKLA Mława – 13 letnia tyczkarka Gabriela Goschorska i 15 letni czterystumetrowiec Alan Sadolewski przebywający na obozie w COS-OPO Spała startowali w dniu 23.08.2017 r. na zawodach kontrolnych.

KSP Mława nabór

W swoich kategoriach wiekowych okazali się najlepsi. Gabrysia wygrała bieg na 100 m z czasem 13,65, natomiast Alan zwyciężył w biegu na 300 m z czasem 38,76. W/w są wychowankami szkoleniowców Krzysztofa Koziatka i Adama Szymańskiego. Przed nimi już we wrześniu starty w Mistrzostwach Mazowsza Młodzików (03.09. – Kozienice), oraz w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików – Makroregion (09.09. – Olecko/Warszawa).

Źródło i fot. Mazowiecka Akademia Lekkoatletyczna

Klub Lekkiej Atletyki MAL-MKLA Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz