Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zmiana godzin pracy siłowni i fitness w MOSiR tylko chwilowa


Dziś i jutro (29 i 30 sierpnia) obiekt siłowni i fitness w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji będzie dostępny znacznie krócej. Mieszkańcy mogą z niego korzystać w godzinach 13 – 21. Dodatkowym utrudnieniem dla osób korzystających z tych form rekreacji jest zupełne zamknięcie obiektu w dniach 1 i 2 września.  Powody tych zmian w godzinach pracy i dostępności obiektu wyjaśnia dyrektor MOSiR Piotr Jankowski.

KSP Mława nabór

– To jedynie chwilowa zmiana. Wiąże się ona z wyjazdem pracowników MOSiR na wycieczkę. Ci pracownicy, którzy pozostają nie będą w stanie pracować w takim wymiarze czasu, aby obyło się bez zmian godzin otwarcia siłowni i fitness. Od 3 września pracujemy już normalnie. Karnety z wolnych dni zostają przedłużone.  O zmianach zawsze informujemy na faceebooku MOSiR – wyjaśnia Piotr Jankowski.

red.

Zobacz także…

Uwaga: Przerwa technologiczna – basen nieczynny.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

9 - liczba komentarzy w artykule "Zmiana godzin pracy siłowni i fitness w MOSiR tylko chwilowa"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
ciekawy
Gość

Na terenie całej Polski wchodząc na stronę obiektów mosirowskich można sprawdzić ceny biletów; na basen, na siłownię, rodzinne, promocje itd tylko u nas to tajemnica 🙁 powstała nowa strona Mosiru, ładna ale nie kompletna, cen brak !

Maks
Gość

Jestem ciekaw czy Burmistrz jest informowany o działaniach dyrekcji MOSIR czy zostaje postawiony przed faktem dokonanym? Czy boiska są otwarte? Czy ich obsługa rowniez wyjechała na wycieczkę i nikt ich nie nadzoruje?

Jarek
Gość

Prima aprilis = 1 kwietnia???
Oczywiście mogę się mylić…:)

Misia
Gość

Dobrze, że nie 10 kwietnia. Dla miłośników sportu to cios poniżej pasa.

Marek
Gość

Juz wiem! Ich na to stać, bo nie mają klientów!

Marek
Gość

Chyba śnię. Obiekt urzytecznosci publicznej, zbudowany z podatkow Mieszkańców dla nich, zamknięty z powodu „wyjazdu pracownikow na wycieczkę”. Informacje na Facebooku, bo na stronie MOSIR informacji o zamknięciu basenu brak. No to Pan Burmistrz popisał się działaniem podległego sobie ośrodka. Moze poprosić o komentarz Pani Rzecznik, zawsze chętnie udzielającej informacji. Sytuacja godna filmu Barei.

Misia
Gość

Jak u Barei miało być ,,Rainbow” a wyszła ,,Bimbrownia”?

wpDiscuz