Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zmiana godzin pracy siłowni i fitness w MOSiR tylko chwilowa


Dziś i jutro (29 i 30 sierpnia) obiekt siłowni i fitness w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji będzie dostępny znacznie krócej. Mieszkańcy mogą z niego korzystać w godzinach 13 – 21. Dodatkowym utrudnieniem dla osób korzystających z tych form rekreacji jest zupełne zamknięcie obiektu w dniach 1 i 2 września.  Powody tych zmian w godzinach pracy i dostępności obiektu wyjaśnia dyrektor MOSiR Piotr Jankowski.


– To jedynie chwilowa zmiana. Wiąże się ona z wyjazdem pracowników MOSiR na wycieczkę. Ci pracownicy, którzy pozostają nie będą w stanie pracować w takim wymiarze czasu, aby obyło się bez zmian godzin otwarcia siłowni i fitness. Od 3 września pracujemy już normalnie. Karnety z wolnych dni zostają przedłużone.  O zmianach zawsze informujemy na faceebooku MOSiR – wyjaśnia Piotr Jankowski.

red.

Zobacz także…

Do 15 września. Uwaga: Przerwa technologiczna – basen nieczynny.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ciekawy
ciekawy
4 lata temu

Na terenie całej Polski wchodząc na stronę obiektów mosirowskich można sprawdzić ceny biletów; na basen, na siłownię, rodzinne, promocje itd tylko u nas to tajemnica 🙁 powstała nowa strona Mosiru, ładna ale nie kompletna, cen brak !

Maks
Maks
4 lata temu

Jestem ciekaw czy Burmistrz jest informowany o działaniach dyrekcji MOSIR czy zostaje postawiony przed faktem dokonanym? Czy boiska są otwarte? Czy ich obsługa rowniez wyjechała na wycieczkę i nikt ich nie nadzoruje?

Jarek
Jarek
4 lata temu

Prima aprilis = 1 kwietnia???
Oczywiście mogę się mylić…:)

Misia
Misia
4 lata temu
Reply to  Jarek

Dobrze, że nie 10 kwietnia. Dla miłośników sportu to cios poniżej pasa.

Marek
Marek
4 lata temu

Juz wiem! Ich na to stać, bo nie mają klientów!

Marek
Marek
4 lata temu

Chyba śnię. Obiekt urzytecznosci publicznej, zbudowany z podatkow Mieszkańców dla nich, zamknięty z powodu „wyjazdu pracownikow na wycieczkę”. Informacje na Facebooku, bo na stronie MOSIR informacji o zamknięciu basenu brak. No to Pan Burmistrz popisał się działaniem podległego sobie ośrodka. Moze poprosić o komentarz Pani Rzecznik, zawsze chętnie udzielającej informacji. Sytuacja godna filmu Barei.

Misia
Misia
4 lata temu
Reply to  Marek

Jak u Barei miało być ,,Rainbow” a wyszła ,,Bimbrownia”?

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

W dniach 05-08.09 nie bedzie czynny Urząd Miasta, bo pracownicy wyjeżdżają na wycieczkę. Z tego samego powodu zamknięty zostanie mławski szpital w terminie 12-15.09. Pracownicy mlawskich wodociągów wyjeżdżają natomiast w kolejnym tygodniu i z tego powodu grafik dostarczania wody beczkowozami do kolejnych budynków miasta zostanie udostępniony na Facebooku.

mama
mama
4 lata temu
Reply to  Anonimowo

A 1.09.2017 nie będzie czynne przedszkole bo umowa z rodzicami jest do konca sierpnia a poczatek roku 4.09 i to nie sa żarty 🙁

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x