Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zmiana godzin pracy siłowni i fitness w MOSiR tylko chwilowa


Dziś i jutro (29 i 30 sierpnia) obiekt siłowni i fitness w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji będzie dostępny znacznie krócej. Mieszkańcy mogą z niego korzystać w godzinach 13 – 21. Dodatkowym utrudnieniem dla osób korzystających z tych form rekreacji jest zupełne zamknięcie obiektu w dniach 1 i 2 września.  Powody tych zmian w godzinach pracy i dostępności obiektu wyjaśnia dyrektor MOSiR Piotr Jankowski.

– To jedynie chwilowa zmiana. Wiąże się ona z wyjazdem pracowników MOSiR na wycieczkę. Ci pracownicy, którzy pozostają nie będą w stanie pracować w takim wymiarze czasu, aby obyło się bez zmian godzin otwarcia siłowni i fitness. Od 3 września pracujemy już normalnie. Karnety z wolnych dni zostają przedłużone.  O zmianach zawsze informujemy na faceebooku MOSiR – wyjaśnia Piotr Jankowski.

red.

Zobacz także…

Do 15 września. Uwaga: Przerwa technologiczna – basen nieczynny.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

9
KOMENTARZE

avatar
1500
ciekawy
Gość
ciekawy

Na terenie całej Polski wchodząc na stronę obiektów mosirowskich można sprawdzić ceny biletów; na basen, na siłownię, rodzinne, promocje itd tylko u nas to tajemnica 🙁 powstała nowa strona Mosiru, ładna ale nie kompletna, cen brak !

Maks
Gość
Maks

Jestem ciekaw czy Burmistrz jest informowany o działaniach dyrekcji MOSIR czy zostaje postawiony przed faktem dokonanym? Czy boiska są otwarte? Czy ich obsługa rowniez wyjechała na wycieczkę i nikt ich nie nadzoruje?

Jarek
Gość
Jarek

Prima aprilis = 1 kwietnia???
Oczywiście mogę się mylić…:)

Misia
Gość
Misia

Dobrze, że nie 10 kwietnia. Dla miłośników sportu to cios poniżej pasa.

Marek
Gość
Marek

Juz wiem! Ich na to stać, bo nie mają klientów!

Marek
Gość
Marek

Chyba śnię. Obiekt urzytecznosci publicznej, zbudowany z podatkow Mieszkańców dla nich, zamknięty z powodu „wyjazdu pracownikow na wycieczkę”. Informacje na Facebooku, bo na stronie MOSIR informacji o zamknięciu basenu brak. No to Pan Burmistrz popisał się działaniem podległego sobie ośrodka. Moze poprosić o komentarz Pani Rzecznik, zawsze chętnie udzielającej informacji. Sytuacja godna filmu Barei.

Misia
Gość
Misia

Jak u Barei miało być ,,Rainbow” a wyszła ,,Bimbrownia”?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

W dniach 05-08.09 nie bedzie czynny Urząd Miasta, bo pracownicy wyjeżdżają na wycieczkę. Z tego samego powodu zamknięty zostanie mławski szpital w terminie 12-15.09. Pracownicy mlawskich wodociągów wyjeżdżają natomiast w kolejnym tygodniu i z tego powodu grafik dostarczania wody beczkowozami do kolejnych budynków miasta zostanie udostępniony na Facebooku.

mama
Gość
mama

A 1.09.2017 nie będzie czynne przedszkole bo umowa z rodzicami jest do konca sierpnia a poczatek roku 4.09 i to nie sa żarty 🙁