Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

1 września: Zaproszenie pod Mauzoleum Żołnierzy Września w Uniszkach


Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski, Dowódca 20. Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej płk dypl. Janusz Wiatr oraz gospodarz Wójt Gminy Wieczfnia Kościelna Jan Warecki zapraszają na uroczystości 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz Bitwy pod Mławą, które odbędą się 1 września 2017 r. (piątek) pod Pomnikiem Piechura od godz. 18.00.


W programie:

  • Msza św. polowa celebrowana przez Dziekana Dekanatu Mławskiego ks. dra Kazimierza Ziółkowskiego oraz Kapelana 20. Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej ks. ppłk Marka Wojnowskiego
  • przemówienia okolicznościowe
  • złożenie kwiatów pod Mauzoleum Żołnierzy Września
  • zapalenie 864 zniczy pod Pomnikiem Piechura upamiętniających ofiary Bitwy pod Mławą

Delegacje pocztów sztandarowych prosimy o zebranie się na 10 minut przed uroczystościami.

Uprzejmie informujemy, że dla zainteresowanych uczestnictwem w uroczystościach autokar będzie podstawiony na przystanku na Starym Rynku o godz. 17.15.

źródło:UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x