Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

1 września: Zaproszenie pod Mauzoleum Żołnierzy Września w Uniszkach


Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski, Dowódca 20. Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej płk dypl. Janusz Wiatr oraz gospodarz Wójt Gminy Wieczfnia Kościelna Jan Warecki zapraszają na uroczystości 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz Bitwy pod Mławą, które odbędą się 1 września 2017 r. (piątek) pod Pomnikiem Piechura od godz. 18.00.

KSP Mława nabór

W programie:

  • Msza św. polowa celebrowana przez Dziekana Dekanatu Mławskiego ks. dra Kazimierza Ziółkowskiego oraz Kapelana 20. Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej ks. ppłk Marka Wojnowskiego
  • przemówienia okolicznościowe
  • złożenie kwiatów pod Mauzoleum Żołnierzy Września
  • zapalenie 864 zniczy pod Pomnikiem Piechura upamiętniających ofiary Bitwy pod Mławą

Delegacje pocztów sztandarowych prosimy o zebranie się na 10 minut przed uroczystościami.

Uprzejmie informujemy, że dla zainteresowanych uczestnictwem w uroczystościach autokar będzie podstawiony na przystanku na Starym Rynku o godz. 17.15.

źródło:UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz