Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

3 września: Pierwsze Dożynki w Gminie Stupsk. Zapraszamy!


3 września 2017 r. po raz pierwszy w Gminie Stupsk odbędzie się gminne święto plonów, czyli DOŻYNKI.

Z okazji tego wydarzenia odbędzie się uroczysta Msza Święta w Kościele Parafialnym w Stupsku, a następnie festyn podczas którego organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla wszystkich uczestników m.in. konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy, ludowe występy artystyczne,  zawody sołectw, pokaz tańca z ogniem „MAORI”, przed publicznością wystąpi także Gminna Grupa Teatralna „Ambaras”, a jako gwiazda wieczoru zagra zespół „BAYERA”. Podczas imprezy nie zabraknie oczywiście stoisk gastronomicznych oraz kącika dla dzieci i wesołego miasteczka.

źródło: Organizatorzy
oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Żaba
Gość
Żaba

Żenada, wstyd. Rozkraczone panie z gołymi tyłkami na plakacie dożynek które mają przecież charakter dziękczynny, religijny. Co na to nowy proboszcz??? Co na to wójt???