Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

3 września: Pierwsze Dożynki w Gminie Stupsk. Zapraszamy!


3 września 2017 r. po raz pierwszy w Gminie Stupsk odbędzie się gminne święto plonów, czyli DOŻYNKI.

KSP Mława nabór

Z okazji tego wydarzenia odbędzie się uroczysta Msza Święta w Kościele Parafialnym w Stupsku, a następnie festyn podczas którego organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla wszystkich uczestników m.in. konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy, ludowe występy artystyczne,  zawody sołectw, pokaz tańca z ogniem „MAORI”, przed publicznością wystąpi także Gminna Grupa Teatralna „Ambaras”, a jako gwiazda wieczoru zagra zespół „BAYERA”. Podczas imprezy nie zabraknie oczywiście stoisk gastronomicznych oraz kącika dla dzieci i wesołego miasteczka.

źródło: Organizatorzy
oprac. red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "3 września: Pierwsze Dożynki w Gminie Stupsk. Zapraszamy!"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Żaba
Gość

Żenada, wstyd. Rozkraczone panie z gołymi tyłkami na plakacie dożynek które mają przecież charakter dziękczynny, religijny. Co na to nowy proboszcz??? Co na to wójt???

wpDiscuz