Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Odcienie wojny” – wieczorny koncert w parku miejskim


„Biały krzyż” to tylko jedna z piosenek, jakiej można było wysłuchać podczas piątkowego wieczornego koncertu w mławskim parku miejskim.


W piątek 25 sierpnia br. po inscenizacji nalotu bombowego na Mławę uczestnicy obchodów 78. Rocznicy wybuchu II wojny światowej i bitwy pod Mławą wysłuchali w parku miejskim wzruszającego koncertu piosenek patriotycznych i żołnierskich w wykonaniu Marty, Pawła i Poli Stawińskich. Podczas występu wykorzystane zostały materiały audio komentujące dramaturgię wydarzeń wojennych, a treści prezentowanych utworów zawierały przesłanie „nigdy więcej wojny”.

Licznie zgromadzona publiczność czynnie brała udział w koncercie, śpiewając z artystami znane i ulubione utwory.

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x