Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Nocny wypadek w Konopkach. Ranne dwie osoby w tym trzyletnia dziewczynka


Ranne dwie osoby, w tym 3-letnia dziewczyna, to wynik zdarzenia drogowego, do którego doszło 25 sierpnia o godz. 20:55 na drodze W-615 w miejscowości Konopki.

KSP Mława nabór

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Opel Corsa, 22-letnia mieszkanka Mławy, jadąc w kierunku Mławy, uderzyła w tył pojazdu marki Toyota Yaris. Kierująca toyotą 43- letnia mieszkanka pow. mławskiego wykonywała manewr skrętu w lewo. W wyniku wypadku ranna została kierująca toyotą yaris oraz 3-letnia dziewczynka, pasażerka opla. Ranną kobietę oraz dziecko przewieziono do szpitala w Ciechanowie. Obie kierujące były trzeźwe. Trwają czynności policji.

źródło: st.asp. Anna Pawłowska KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz