Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Policjanci przejęli narkotyki i zatrzymali młodego dilera


Trwają czynności mławskiej prokuratury oraz policjantów wydziału kryminalnego w sprawie posiadania i handlu narkotykami przez mieszkańca Mławy. Policjanci przejęli narkotyki warte na rynku ponad 10 tysięcy złotych. Kryminalni określają sprawę jako rozwojową.


Mławscy kryminalni zatrzymali na ul. Dworcowej 21-letniego mieszkańca Mławy, który posiadał przy sobie dopalacze. W jego mieszkaniu, na jednym z mławskich osiedli, policjanci znaleźli i zabezpieczyli kolejne porcje handlowe dopalaczy oraz marihuanę a także wagę, służącą do porcjowania narkotyków. Wstępna wartość rynkowa zabezpieczonych środków odurzających szacowana jest na ponad 10 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu, zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Trwają czynności policji i prokuratury, sprawa ma charakter rozwojowy.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, art. 59. 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, udziela innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia użycie albo nakłania do użycia takiego środka lub substancji, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

źródło i fot.: st.asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x