Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mława. Policjanci przejęli narkotyki i zatrzymali młodego dilera


Trwają czynności mławskiej prokuratury oraz policjantów wydziału kryminalnego w sprawie posiadania i handlu narkotykami przez mieszkańca Mławy. Policjanci przejęli narkotyki warte na rynku ponad 10 tysięcy złotych. Kryminalni określają sprawę jako rozwojową.

KSP Mława nabór

Mławscy kryminalni zatrzymali na ul. Dworcowej 21-letniego mieszkańca Mławy, który posiadał przy sobie dopalacze. W jego mieszkaniu, na jednym z mławskich osiedli, policjanci znaleźli i zabezpieczyli kolejne porcje handlowe dopalaczy oraz marihuanę a także wagę, służącą do porcjowania narkotyków. Wstępna wartość rynkowa zabezpieczonych środków odurzających szacowana jest na ponad 10 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu, zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania i handlu narkotykami. Trwają czynności policji i prokuratury, sprawa ma charakter rozwojowy.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, art. 59. 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, udziela innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia użycie albo nakłania do użycia takiego środka lub substancji, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

źródło i fot.: st.asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz