Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przypominamy: Ostatni kurs autobusów na pole bitwy planowany jest na 14.30


Przypominamy, dzięki uprzejmości PKS w Mławie na uroczystości bitewne kursują bezpłatne autobusy. Ostatni dziś kurs przed rekonstrukcją na pole bitwy w Uniszkach Zawadzkich planowany jest na godzinę 14.30.


Autobusy odjeżdżają sprzed Miejskiego Domu Kultury oraz Wólki (przystanek przy Kościele).

Komunikacja będzie dostępna w zależności od potrzeb.

Powrotne autokary będą kursować od zakończenia uroczystości zarówno jednego dnia i drugiego do rozwiezienia wszystkich chętnych.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x