Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Motocyklista i pieszy. Wypadek na „siódemce”


Dziś około godziny 21 na krajowej „siódemce” niedaleko skrzyżowania z Aleją Marszałkowską doszło do wypadku z udziałem pieszego idącego skrajem drogi i motocyklisty. W wyniku zdarzenia zarówno pieszy jak i motocyklista przewiezieni zostali do mławskiego szpitala. Na tym, odcinku drogi ruch czasowo odbywa się w sposób wahadłowy.


– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 21:02. Działania prowadziły dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz pomagali udzielić pomocy medycznej poszkodowanym – pieszemu i motocykliście. Obu karetka pogotowia przewiozła do szpitala – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x