Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Motocyklista i pieszy. Wypadek na „siódemce”


Dziś około godziny 21 na krajowej „siódemce” niedaleko skrzyżowania z Aleją Marszałkowską doszło do wypadku z udziałem pieszego idącego skrajem drogi i motocyklisty. W wyniku zdarzenia zarówno pieszy jak i motocyklista przewiezieni zostali do mławskiego szpitala. Na tym, odcinku drogi ruch czasowo odbywa się w sposób wahadłowy.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 21:02. Działania prowadziły dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz pomagali udzielić pomocy medycznej poszkodowanym – pieszemu i motocykliście. Obu karetka pogotowia przewiozła do szpitala – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz