Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gm. Płońsk. Motocyklista w szpitalu. Policja szuka świadków


Wczoraj rano, około godz. 9:00 w miejscowości Koziminy Nowe na krajowej 50-ce gm. Płońsk, pojazd ciężarowy z przyczepą podczas manewru wyprzedzania motocykla, kierowanego przez 67-letniego mieszkańca Sochocina, prawdopodobnie zaczepił przyczepą o motocykl.


Spowodowało to upadek motocykla wraz z kierującym nim mężczyzną na jezdnie. Motocyklista z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala. Kierujący pojazdem oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie (23) 662 15 06 lub dyżurnym KPP w Płońsku: (23) 662 15 00.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x