Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzisiaj MKM-ki omijają Stary Rynek


Ze względu na rekonstrukcję i obchody piątkowe rocznicy wybuchu II wojny światowej, do tras przejazdu autobusów MKM wprowadzamy drobną korektę. W piątek ul. Narutowicza będzie dwukierunkowa!


Jak co roku w ostatni piątek sierpnia wszystkie autobusy omijają Stary Rynek.

„1” – za rondem ks. Jerzego Popiełuszki pojedzie ul. Płocką tylko do skrzyżowania z ul. Długą. Następnie skręci w nią, potem pojedzie ul. Żeromskiego do ul. Żwirki i dalej na dworzec PKS.

„A” – ul. Żwirki pojedzie na dworzec autobusowy, z niego poprzez ul. Padlewskiego do Narutowicza (UWAGA! Tylko w piątek ul. Narutowicza będzie dwukierunkowa) i dalej w kierunku ronda Solidarności (omija Stary Rynek, ul. 18 Stycznia i przystanek przy cmentarzu parafialnym).

„B” – z ul. Żwirki skręci w ul. Żeromskiego, potem ul. Długą pojedzie do ronda ks. Jerzego Popiełuszki. Następnie skręci w ul. Grzebskiego i nią dojedzie do ul. Warszawskiej (omija przystanek przy Starym Rynku).

źródło: Magdalena Grzywacz/RP UMM

Zobacz także…

Program tegorocznej rekonstrukcji Bitwy Pod Mławą

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x