Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dzisiaj MKM-ki omijają Stary Rynek


Ze względu na rekonstrukcję i obchody piątkowe rocznicy wybuchu II wojny światowej, do tras przejazdu autobusów MKM wprowadzamy drobną korektę. W piątek ul. Narutowicza będzie dwukierunkowa!

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jak co roku w ostatni piątek sierpnia wszystkie autobusy omijają Stary Rynek.

„1” – za rondem ks. Jerzego Popiełuszki pojedzie ul. Płocką tylko do skrzyżowania z ul. Długą. Następnie skręci w nią, potem pojedzie ul. Żeromskiego do ul. Żwirki i dalej na dworzec PKS.

„A” – ul. Żwirki pojedzie na dworzec autobusowy, z niego poprzez ul. Padlewskiego do Narutowicza (UWAGA! Tylko w piątek ul. Narutowicza będzie dwukierunkowa) i dalej w kierunku ronda Solidarności (omija Stary Rynek, ul. 18 Stycznia i przystanek przy cmentarzu parafialnym).

„B” – z ul. Żwirki skręci w ul. Żeromskiego, potem ul. Długą pojedzie do ronda ks. Jerzego Popiełuszki. Następnie skręci w ul. Grzebskiego i nią dojedzie do ul. Warszawskiej (omija przystanek przy Starym Rynku).

źródło: Magdalena Grzywacz/RP UMM

Zobacz także…

Program tegorocznej rekonstrukcji Bitwy Pod Mławą

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500