Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dzisiaj MKM-ki omijają Stary Rynek


Ze względu na rekonstrukcję i obchody piątkowe rocznicy wybuchu II wojny światowej, do tras przejazdu autobusów MKM wprowadzamy drobną korektę. W piątek ul. Narutowicza będzie dwukierunkowa!

KSP Mława nabór

Jak co roku w ostatni piątek sierpnia wszystkie autobusy omijają Stary Rynek.

„1” – za rondem ks. Jerzego Popiełuszki pojedzie ul. Płocką tylko do skrzyżowania z ul. Długą. Następnie skręci w nią, potem pojedzie ul. Żeromskiego do ul. Żwirki i dalej na dworzec PKS.

„A” – ul. Żwirki pojedzie na dworzec autobusowy, z niego poprzez ul. Padlewskiego do Narutowicza (UWAGA! Tylko w piątek ul. Narutowicza będzie dwukierunkowa) i dalej w kierunku ronda Solidarności (omija Stary Rynek, ul. 18 Stycznia i przystanek przy cmentarzu parafialnym).

„B” – z ul. Żwirki skręci w ul. Żeromskiego, potem ul. Długą pojedzie do ronda ks. Jerzego Popiełuszki. Następnie skręci w ul. Grzebskiego i nią dojedzie do ul. Warszawskiej (omija przystanek przy Starym Rynku).

źródło: Magdalena Grzywacz/RP UMM

Zobacz także…

Program tegorocznej rekonstrukcji Bitwy Pod Mławą

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz