Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Czołgi w centrum Mławy – piknik militarny trwa


Dziś (25 sierpnia br.) od rana w centrum miasta odbywa się piknik militarny. Jest to jedna z imprez towarzyszących obchodom 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej i bitwy pod Mławą oraz święta 20. Bartoszyckiej Brygady Zmotoryzowanej.

KSP Mława nabór

To świetna okazja, by z całą rodziną obejrzeć nowoczesny sprzęt wojskowy znajdujący się na wyposażeniu polskiej armii. Można wziąć do rąk prawdziwą broń, a nawet zwiedzić wnętrze wojskowych pojazdów. Żołnierze chętnie udzielają informacji na temat zaprezentowanego uzbrojenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

RK

 

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Czołgi w centrum Mławy – piknik militarny trwa"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
marta
Gość

Zgadzam się, tak- wojna to nie zabawa !!

Krzysztof Bruździak
Gość
Zimny pot mnie oblał po przeczytaniu groźnie brzmiącego tytułu CZOŁGI NA ULICACH MŁAWY. I od razu cisnące się pytania kto je wyprowadził i przeciwko komu? Czyżby jacyś puczyści wzorem Janajewa?Ale zaraz się uspokoiłem,Przecież to tylko piknik z udziałem naszego WP. Miło było powspominać stare czasy,porozmawiać o sprzęcie wymieniając poglądy o różnicach między kalibrem 7,62 a 5,56 mm. Spotkałem nawet kbk AK/GN 7,62,który miałem na stanie,a który służył do strzelania granatami i strącania szyjek z butelek po winie.Proszę tylko portal o powstrzymanie się w przyszłości od takich groźnych tytułów powodujących wzrost ciśnienia.Usłyszałem także od jednej z grup zdziwione pytanie na widok… Czytaj więcej »
Hania
Gość

komentarz był ale go nie ma

Hania
Gość

Jestem przeciwna tego typu imprezom bo osłabia to negatywne skojarzenia i oswaja wojnę -a przecież chcemy żyć w pokoju – również wypiera z świadomości prawdziwe przeznaczenie tego sprzętu: zabijanie innych ludzi.

wpDiscuz