Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Czołgi w centrum Mławy – piknik militarny trwa


Dziś (25 sierpnia br.) od rana w centrum miasta odbywa się piknik militarny. Jest to jedna z imprez towarzyszących obchodom 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej i bitwy pod Mławą oraz święta 20. Bartoszyckiej Brygady Zmotoryzowanej.


To świetna okazja, by z całą rodziną obejrzeć nowoczesny sprzęt wojskowy znajdujący się na wyposażeniu polskiej armii. Można wziąć do rąk prawdziwą broń, a nawet zwiedzić wnętrze wojskowych pojazdów. Żołnierze chętnie udzielają informacji na temat zaprezentowanego uzbrojenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

RK

 

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
marta
marta
5 lata temu

Zgadzam się, tak- wojna to nie zabawa !!

Krzysztof Bruździak
Krzysztof Bruździak
5 lata temu

Zimny pot mnie oblał po przeczytaniu groźnie brzmiącego tytułu CZOŁGI NA ULICACH MŁAWY. I od razu cisnące się pytania kto je wyprowadził i przeciwko komu? Czyżby jacyś puczyści wzorem Janajewa?Ale zaraz się uspokoiłem,Przecież to tylko piknik z udziałem naszego WP. Miło było powspominać stare czasy,porozmawiać o sprzęcie wymieniając poglądy o różnicach między kalibrem 7,62 a 5,56 mm. Spotkałem nawet kbk AK/GN 7,62,który miałem na stanie,a który służył do strzelania granatami i strącania szyjek z butelek po winie.Proszę tylko portal o powstrzymanie się w przyszłości od takich groźnych tytułów powodujących wzrost ciśnienia.Usłyszałem także od jednej z grup zdziwione pytanie na widok straganów na rynku – A co to odpust? Symptomatyczne i zastanawiające.Ale to nic.Jutro rekonstrukcja z istotnym novum – koncertem zespołu rockowego Forteca i innych ciekawych zespołów.

Hania
Hania
5 lata temu

komentarz był ale go nie ma

Hania
Hania
5 lata temu

Jestem przeciwna tego typu imprezom bo osłabia to negatywne skojarzenia i oswaja wojnę -a przecież chcemy żyć w pokoju – również wypiera z świadomości prawdziwe przeznaczenie tego sprzętu: zabijanie innych ludzi.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x