Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nie przegap filmowej wyprawy po okupowanej Mławie


W nadchodzący piątek po widowisku „Nalot”, Grupa nieformalna Mława – miasto zabytkowe zaprasza do parku miejskiego na projekcję wyjątkowego dokumentu o naszym mieście – filmu dokumentalnego „Mława Mielau Mława”.

KSP Mława nabór

Film dokumentalny „Mława Mielau Mława”, oparty o archiwalia obraz II wojny światowej prezentuje czas okupacji Mławy. Obrazuje skalę zniszczeń, nastroje społeczne, społeczeństwo. Poza aspektem archiwalnym staraliśmy się zapewnić widzom odpowiedni poziom artystyczny. Muzykę budującą odpowiedni nastrój filmu skomponował znany muzyk i aranżer Janusz Prusinowski.

Film „Mława Mielau Mława” powstał w oparciu o zbiór materiałów Jarosława Janiszewskiego i jest urzeczywistnieniem jego pomysłu. Realizacja – Grupa nieformalna Mława – miasto zabytkowe, muzyka – Janusz Prusinowski.

Serdecznie zapraszamy!

źródło: grupa nieformalna Mława – miasto zabytkowe

Zobacz także…

Wkrótce nowa wystawa plenerowa na Starym Rynku

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz