Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nie przegap filmowej wyprawy po okupowanej Mławie


W nadchodzący piątek po widowisku „Nalot”, Grupa nieformalna Mława – miasto zabytkowe zaprasza do parku miejskiego na projekcję wyjątkowego dokumentu o naszym mieście – filmu dokumentalnego „Mława Mielau Mława”.


Film dokumentalny „Mława Mielau Mława”, oparty o archiwalia obraz II wojny światowej prezentuje czas okupacji Mławy. Obrazuje skalę zniszczeń, nastroje społeczne, społeczeństwo. Poza aspektem archiwalnym staraliśmy się zapewnić widzom odpowiedni poziom artystyczny. Muzykę budującą odpowiedni nastrój filmu skomponował znany muzyk i aranżer Janusz Prusinowski.

Film „Mława Mielau Mława” powstał w oparciu o zbiór materiałów Jarosława Janiszewskiego i jest urzeczywistnieniem jego pomysłu. Realizacja – Grupa nieformalna Mława – miasto zabytkowe, muzyka – Janusz Prusinowski.

Serdecznie zapraszamy!

źródło: grupa nieformalna Mława – miasto zabytkowe

Zobacz także…

25.08 – 30.09. Nowa wystawa plenerowa na Starym Rynku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x