Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zbrodnie niemieckie na ziemiach polskich w 1939 r. – zaproszenie na seminarium edukacyjne


SEMINARIUM EDUKACYJNE - Zbrodnie niemieckie na ziemiach polskich w 1939 r.


REGIONALNY OŚRODEK DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ W WARSZAWIE (prowadzony przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”) wraz z BURMISTRZEM MIASTA MŁAWA w ramach obchodów 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej i Bitwy pod Mławą zaprasza na SEMINARIUM EDUKACYJNE – Zbrodnie niemieckie na ziemiach polskich w 1939 r.

Seminarium, którego integralną częścią będą warsztaty edukacyjne przeprowadzą eksperci z Instytutu Pamięci Narodowej.

Seminarium odbędzie się w dniu 25.08.2017r. (piątek), godz. 13.30 – 15.00 w Sali Papieskiej Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie, ul. 3 Maja 5.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x