Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przerwa w dostawie wody do kilku budynków w centrum


fot. Pixabay


Dzisiaj w godzinach 8.00-10.00, z powodu prowadzonych prac wodociągowych, nastąpi przerwa w dostawie wody do pięciu budynków w centrum Mławy.

Będą to budynki nr 4 (wielorodzinny) oraz 2 i 3 (usługowo-mieszkalny) przy ul. Spichrzowej; usługowy nr 15 przy ul. Stary Rynek; a także mieszkalny wielorodzinny nr 3A przy ul. 3 Maja. W imieniu Zakładu Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalni Ścieków WOD-KAN Sp. z o.o. w Mławie, przepraszamy za utrudnienia.

źródło:KN/UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x