Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Bracia wzięli rewanż. Dwa duety na czele


Za nami drugi turniej w ramach rozgrywek w siatkówce plażowej o puchar przewodniczącego rady gminy Stupsk. Tym razem do walki stanęło pięć duetów. Wśród nich nie zabrakło zwycięzców premierowych zawodów.

KSP Mława nabór

Adam Zadrożny i Magnus Dudkiewicz byli na inauguracji cyklu w kapitalnej formie. Odnieśli komplet wygranych, radząc sobie także z parokrotnymi triumfatorami zmagań, braćmi Piotrem i Łukaszem Karwackimi (na zdj.). Spotkanie zapowiadało się na emocjonujące, ale zakończyło się zaledwie po dwóch setach.

Minęły dwa tygodnie i siatkarze spotkali się po raz drugi. Walczyli na boisku w Stupsk (wcześniejsza impreza odbyła się w Strzałkowie). Zaciętej walki nie zabrakło, ale podobnie, jak to miało miejsce wcześniej, w finale spotkali się Zadrożny i Dudkiewicz oraz rodzeństwo z Wyszyn. Faworyta nie było, szansę każdej pary trzeba było ocenić po równo.  Znalazło to potwierdzenie – bracia postarali się o skuteczny rewanż. Dzięki temu dogonili rywali w klasyfikacji generalnej.

Na trzeciej pozycji niedziele zawody zakończyli Dawid Klimkowski i Dawid Głowacki. Wyprzedzili Krystiana Zająca i Mateusza Huta oraz Annę Karwacką i Huberta Szczepańskiego.

Finał rozgrywek zostanie rozegrany 27 sierpnia na boisku w Dunaju. Początek godz. 10

Klasyfikacja generalna po II rundzie: 1. Adam Zadrożny, Magnus Dudkiewicz 23 pkt., 2. Piotr Karwacki, Łukasz Karwacki 23, 3. Dawid Klimkowski, Dawid Głowacki 15, 4. Krystian Zając, Mateusz Hut 14, 5. Anna Karwacka, Dawid Podlaski 10, 6. Dawid Pawlak, Zalewski 5, 7. Michał Paturalski, Jakub Eremus 3

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz