Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bracia wzięli rewanż. Dwa duety na czele


Za nami drugi turniej w ramach rozgrywek w siatkówce plażowej o puchar przewodniczącego rady gminy Stupsk. Tym razem do walki stanęło pięć duetów. Wśród nich nie zabrakło zwycięzców premierowych zawodów.


Adam Zadrożny i Magnus Dudkiewicz byli na inauguracji cyklu w kapitalnej formie. Odnieśli komplet wygranych, radząc sobie także z parokrotnymi triumfatorami zmagań, braćmi Piotrem i Łukaszem Karwackimi (na zdj.). Spotkanie zapowiadało się na emocjonujące, ale zakończyło się zaledwie po dwóch setach.

Minęły dwa tygodnie i siatkarze spotkali się po raz drugi. Walczyli na boisku w Stupsk (wcześniejsza impreza odbyła się w Strzałkowie). Zaciętej walki nie zabrakło, ale podobnie, jak to miało miejsce wcześniej, w finale spotkali się Zadrożny i Dudkiewicz oraz rodzeństwo z Wyszyn. Faworyta nie było, szansę każdej pary trzeba było ocenić po równo.  Znalazło to potwierdzenie – bracia postarali się o skuteczny rewanż. Dzięki temu dogonili rywali w klasyfikacji generalnej.

Na trzeciej pozycji niedziele zawody zakończyli Dawid Klimkowski i Dawid Głowacki. Wyprzedzili Krystiana Zająca i Mateusza Huta oraz Annę Karwacką i Huberta Szczepańskiego.

Finał rozgrywek zostanie rozegrany 27 sierpnia na boisku w Dunaju. Początek godz. 10

Klasyfikacja generalna po II rundzie: 1. Adam Zadrożny, Magnus Dudkiewicz 23 pkt., 2. Piotr Karwacki, Łukasz Karwacki 23, 3. Dawid Klimkowski, Dawid Głowacki 15, 4. Krystian Zając, Mateusz Hut 14, 5. Anna Karwacka, Dawid Podlaski 10, 6. Dawid Pawlak, Zalewski 5, 7. Michał Paturalski, Jakub Eremus 3

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x