Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W Lipowcu Kościelnym zagra POWER PLAY


źródło: Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Lipowcu Kościelnym


Już w najbliższy weekend, 27 sierpnia br., Gmina Lipowiec Kościelny zaprasza na tegoroczne Dożynki. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Power Play.

Uroczystości tradycyjnie rozpocznie Msza św. Wśród atrakcji nie zabraknie występów artystycznych dzieci i dorosłych oraz konkursów sportowych dla rodzin. Najmłodsi będą mogli skorzystać z „dmuchańców”. Zaplanowano także rodeo i loterię fantową. Dla gości zagrają zespoły Green, Zbóje, a jako gwiazda wieczoru wystąpi POWER PLAY.

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x