Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga: Utrudnienia na Granicznej i Kościuszki


il. Pixabay

Dzisiaj około południa na ulicach Granicznej i Kościuszki w Mławie rozpocznie się budowa kanalizacji sanitarnej. W związku z prowadzonymi pracami należy się spodziewać utrudnień w ruchu. Kierowców i pieszych prosimy o ostrożność.

Prace potrwają do środy 23 sierpnia 2017 r. włącznie. Na fragmentach wymienionych ulic ruch będzie się odbywał wahadłowo. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

źródło: KN/UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500