Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Lubisz tańczyć? W najbliższą sobotę darmowe zajęcia hip-hop i fitdance


W najbliższą sobotę, 26. 08 br., Mławskie Centrum Tańca zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych z Mławy i powiatu mławskiego na nieodpłatne zajęcia hip-hop i fitdance (techniki łączącej taniec nowoczesny z ćwiczeniami wyszczuplającymi i rozciągającymi dla dorosłych).


Zajęcia poprowadzi nowa instruktorka, II wicemistrzyni świata w hip-hopie, Alicja Tartas. Zajęcia odbędą się w siedzibie szkoły przy ul. H. Sienkiewicza 15/13 w Mławie. Obowiązuje obuwie na zmianę.

Szczegóły wydarzenia na: https://www.facebook.com/events/1571051199625508/

źródło: Mławskie Centrum Tańca

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x