Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gm. Dzierzgowo. Przechowywał w domu broń…


W prywatnym budynku na terenie gm. Dzierzgowo, w pomieszczeniu gospodarczym, policjanci wydziału kryminalnego odnaleźli 25 sztuk amunicji, schowanej w blaszanym pudełku oraz przedmiot przypominający broń palną – tzw. samoróbkę.

Przedmioty te należały do 37-letniego mieszkańca pow. mławskiego. Jak twierdzi, odziedziczył je po ojcu. Owe znalezisko ma już swoje lata, ale najistotniejsze jest to, że posiadanie broni i amunicji bez zezwolenia (nawet takiej) – jest przestępstwem.

Art. 263. § 2. Kto bez wymaganego zezwolenia posiada broń palną lub amunicję, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

5
KOMENTARZE

avatar
1500
Anka
Gość
Anka

Wie moze ktoś kto to taki

Anonim
Gość
Anonim

Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz

kolt
Gość
kolt

Ciekawe znalezisko zwłaszcza ten pistolet

Ptaszyniec Mławski
Gość
Ptaszyniec Mławski

Uff. Z pewnością dzirzgowska społeczność odetchnęła z ulgą. Ten niebezpieczny reakcjonista tylko czekał na dogodną okazję, by znienacka obalić legalnie wybraną władzę ludową. Całe szczęście że Milicja Obywatelska w porę zdemaskowała tego bydlaka. Mam nadzieje że sąd z całą surowością skarze go na dożywocie bez możliwości wcześniejszego zwolnienia.

Troglo
Gość
Troglo

Jeżeli ta zardzewiała rzecz ze sprężyną na zewnątrz jest bronią to gratuluje policjantom wyobraźni