Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gm. Dzierzgowo. Przechowywał w domu broń…


W prywatnym budynku na terenie gm. Dzierzgowo, w pomieszczeniu gospodarczym, policjanci wydziału kryminalnego odnaleźli 25 sztuk amunicji, schowanej w blaszanym pudełku oraz przedmiot przypominający broń palną – tzw. samoróbkę.


Przedmioty te należały do 37-letniego mieszkańca pow. mławskiego. Jak twierdzi, odziedziczył je po ojcu. Owe znalezisko ma już swoje lata, ale najistotniejsze jest to, że posiadanie broni i amunicji bez zezwolenia (nawet takiej) – jest przestępstwem.

Art. 263. § 2. Kto bez wymaganego zezwolenia posiada broń palną lub amunicję, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anka
Anka
5 lata temu

Wie moze ktoś kto to taki

Anonim
Anonim
5 lata temu
Reply to  Anka

Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz

kolt
kolt
5 lata temu

Ciekawe znalezisko zwłaszcza ten pistolet

Ptaszyniec Mławski
Ptaszyniec Mławski
5 lata temu

Uff. Z pewnością dzirzgowska społeczność odetchnęła z ulgą. Ten niebezpieczny reakcjonista tylko czekał na dogodną okazję, by znienacka obalić legalnie wybraną władzę ludową. Całe szczęście że Milicja Obywatelska w porę zdemaskowała tego bydlaka. Mam nadzieje że sąd z całą surowością skarze go na dożywocie bez możliwości wcześniejszego zwolnienia.

Troglo
Troglo
5 lata temu

Jeżeli ta zardzewiała rzecz ze sprężyną na zewnątrz jest bronią to gratuluje policjantom wyobraźni

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x