Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Gm. Dzierzgowo. Przechowywał w domu broń…


W prywatnym budynku na terenie gm. Dzierzgowo, w pomieszczeniu gospodarczym, policjanci wydziału kryminalnego odnaleźli 25 sztuk amunicji, schowanej w blaszanym pudełku oraz przedmiot przypominający broń palną – tzw. samoróbkę.

KSP Mława nabór

Przedmioty te należały do 37-letniego mieszkańca pow. mławskiego. Jak twierdzi, odziedziczył je po ojcu. Owe znalezisko ma już swoje lata, ale najistotniejsze jest to, że posiadanie broni i amunicji bez zezwolenia (nawet takiej) – jest przestępstwem.

Art. 263. § 2. Kto bez wymaganego zezwolenia posiada broń palną lub amunicję, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

5 - liczba komentarzy w artykule "Gm. Dzierzgowo. Przechowywał w domu broń…"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anka
Gość

Wie moze ktoś kto to taki

Anonim
Gość

Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz

kolt
Gość

Ciekawe znalezisko zwłaszcza ten pistolet

Ptaszyniec Mławski
Gość

Uff. Z pewnością dzirzgowska społeczność odetchnęła z ulgą. Ten niebezpieczny reakcjonista tylko czekał na dogodną okazję, by znienacka obalić legalnie wybraną władzę ludową. Całe szczęście że Milicja Obywatelska w porę zdemaskowała tego bydlaka. Mam nadzieje że sąd z całą surowością skarze go na dożywocie bez możliwości wcześniejszego zwolnienia.

Troglo
Gość

Jeżeli ta zardzewiała rzecz ze sprężyną na zewnątrz jest bronią to gratuluje policjantom wyobraźni

wpDiscuz