Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

BMW kontra Punto. Stłuczka na skrzyżowaniu Polnej i Rzęgnowskiej


W sobotę, 19 sierpnia br., tuż przed godz. 13:00 na skrzyżowaniu ulic Polnej i Rzęgnowskiej w Mławie doszło do zderzenia dwóch samochodów.

Słoneczne ogrody Mława

Jak ustalili policjanci na miejscu zdarzenia, kierująca samochodem marki BMW mieszkanka Austrii, skręcając w lewo z drogi podporządkowanej w ulicę Polną, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w samochód marki Fiat Punto. Fiatem kierował 28- letni mieszkaniec pow. pszczyńskiego. W wyniku wypadku ranne zostały dwie pasażerki fiata w wieku 22 i 17 lat, obie zostały przewiezione do szpitala w Mławie. Kierująca BMW oraz kierowca Fiata byli trzeźwi. Czynności prowadzi KPP w Mławie.

źródło i zdjęcia: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
jeżdżę oplem

od jakiegoś czasu śledzę informację o wypadkach i nasuwa mi się jedno spostrzeżenie: kierowcy bmw-ek powinni płacić kilkukrotnie wyższe OC i przechodzić przed zakupem takiego samochodu podobne procedury jak przed zakupem broni palnej. Skala zagrożenia wypadkiem z ich strony w pełni by to uzasadniała