Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

BMW kontra Punto. Stłuczka na skrzyżowaniu Polnej i Rzęgnowskiej


W sobotę, 19 sierpnia br., tuż przed godz. 13:00 na skrzyżowaniu ulic Polnej i Rzęgnowskiej w Mławie doszło do zderzenia dwóch samochodów.

KSP Mława nabór

Jak ustalili policjanci na miejscu zdarzenia, kierująca samochodem marki BMW mieszkanka Austrii, skręcając w lewo z drogi podporządkowanej w ulicę Polną, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w samochód marki Fiat Punto. Fiatem kierował 28- letni mieszkaniec pow. pszczyńskiego. W wyniku wypadku ranne zostały dwie pasażerki fiata w wieku 22 i 17 lat, obie zostały przewiezione do szpitala w Mławie. Kierująca BMW oraz kierowca Fiata byli trzeźwi. Czynności prowadzi KPP w Mławie.

źródło i zdjęcia: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "BMW kontra Punto. Stłuczka na skrzyżowaniu Polnej i Rzęgnowskiej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
jeżdżę oplem
Gość

od jakiegoś czasu śledzę informację o wypadkach i nasuwa mi się jedno spostrzeżenie: kierowcy bmw-ek powinni płacić kilkukrotnie wyższe OC i przechodzić przed zakupem takiego samochodu podobne procedury jak przed zakupem broni palnej. Skala zagrożenia wypadkiem z ich strony w pełni by to uzasadniała

wpDiscuz