Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sześć zastępów straży gasiło pożar w Proszkowie


Wczoraj (18 sierpnia) nad ranem wybuchł pożar w tartaku w miejscowości Proszkowo, gm. Szreńsk. Gasiło go sześć zastępów straży pożarnej. Akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny. Nie było osób poszkodowanych, ale spaleniu uległa hala produkcyjna, garażowana w niej koparka oraz maszyny do obróbki drewna.


Zgłoszenie o pożarze w Proszkowie wpłynęło o godz. 4:41. Do działań ratowniczo-gaśniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława oraz zastępy OSP ze Szreńska, Kowalewa, Rochni i Lipowca Kościelnego. Pożar wybuchł w hali o powierzchni ok. 200 m kw., gdzie produkowane i składowane były palety. W wyniku pożaru zarwał się dach hali. Uszkodzeniu uległy maszyny stojące w hali oraz koparka – informuje oficer dyżurny  PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x