Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Sześć zastępów straży gasiło pożar w Proszkowie


Wczoraj (18 sierpnia) nad ranem wybuchł pożar w tartaku w miejscowości Proszkowo, gm. Szreńsk. Gasiło go sześć zastępów straży pożarnej. Akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny. Nie było osób poszkodowanych, ale spaleniu uległa hala produkcyjna, garażowana w niej koparka oraz maszyny do obróbki drewna.

KSP Mława nabór

Zgłoszenie o pożarze w Proszkowie wpłynęło o godz. 4:41. Do działań ratowniczo-gaśniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława oraz zastępy OSP ze Szreńska, Kowalewa, Rochni i Lipowca Kościelnego. Pożar wybuchł w hali o powierzchni ok. 200 m kw., gdzie produkowane i składowane były palety. W wyniku pożaru zarwał się dach hali. Uszkodzeniu uległy maszyny stojące w hali oraz koparka – informuje oficer dyżurny  PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz