Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strzegowo. Dacia w rowie


Zastęp OSP ze Strzegowa oraz jeden zastęp mławskich strażaków udzielali pomocy  osobie kierującej samochodem marki Dacia Logan, która z nieustalonej na razie przyczyny zjechała z drogi krajowej nr 7 w pobliżu Strzegowa i znalazła się w przydrożnym rowie.


-Zgłoszenie otrzymaliśmy dziś o godzinie 13:32. Jeden zastęp JRG Mława oraz zastęp OSP ze Strzegowa zabezpieczali miejsce zdarzenia. Osoba kierująca autem została przebadana, nie zachodziła jednak konieczność jej hospitalizacji – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x