Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Junak zderzył się z Passatem na Mariackiej


W czwartek 17 sierpnia na skrzyżowaniu ulic Mariackiej i Sportowej doszło do kolizji drogowej. Kierowca motoroweru Junak, zderzył się z jadącym Mariacką VW Passatem. Na szczęście dla kierowcy motoroweru skończyło się na niegroźnych dla zdrowia obrażeniach.

Jak wynika z ustaleń, kierujący motorowerem marki Junak, 54- letni mężczyzna, na skrzyżowaniu drogi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącym ul. Mariacką VW Passatem. Samochodem kierował 55-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Całe zdarzenie zakończyło się mandatem dla kierującego junakiem. Policja apeluje o ostrożność – informuje st.asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
lysyzbloku
Gość
lysyzbloku

Bo drogą z pierszeństwem powinna być sportowa. Z racji bardzo słabej widoczności tak od bloku nr 16 jak i 17. Na prawdę tam trzeba się zatrzymać i chwile zaczekać Bo od strony biedronki zza zakrętu może ktoś wyjechać. A jak wiadomo 20km/h to tam nikt nie jeździ.