Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Nosarzewski najlepszy w Działdowie


Z okazji Dni Działdowa odbyło się wiele imprez. Organizatorzy nie zapomnieli także o sportowcach. Po raz trzeci w historii na ulicach sąsiedniego miasta ścigali się biegacze. Do rywalizacji na dystansie 10 kilometrów przystąpiło blisko dwustu śmiałków.

KSP Mława nabór

Przybyli z różnych stron Polski, jednak wszystkich pogodził Konrad Nosarzewski. Sięgnął po pierwsze miejsce, wyprzedzając o sześć sekund działdowianina Michała Karbowskiego. Zawodnik ze Stupska nie był jedynym naszym przedstawicielem.

Dwudziesty drugi był Tadeusz Kubit, wyprzedzając Mirosława Reksa (37), Szymona Walasińskiego (53), Pawła Kubalskiego (56), Andrzeja Nowaka (65), Przemysława Ziębickiego (70), Pawła Łusiaka (71), Artura Cybulskiego (83), Jerzego Kaczmarczyka (102) i Rafała Włodarskiego (103).

W Działdowie walczyły także kobiety. Główne trofeum zgarnęła Monika Jackiewicz, wyprzedzając całą koalicję rywalek, wśród których nie zabrakło także naszych reprezentantek. Na siedemnastej pozycji finiszowała Iwona Kubit, dwudziesta była Diana Wtulich. Ostatnia z wymienionych zawodniczek zajęła drugą lokatę w kategorii wiekowej M50-59 lat.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Nosarzewski najlepszy w Działdowie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

Marcin Karwowski 13 miejsce

krzysiug.
Gość

Wiecej nas było z Mławy – pominięto przynajmniej 4 osoby !

wpDiscuz