Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Leszcz. Wyprzedził BMW, dostał plastikową butelką i omal się nie pobili


Czasami jazda autem może wzbudzać ponadprzeciętne emocje, znajdujące ujście w zachowaniach nie tylko agresywnych, ale również niebezpiecznych. Taka sytuacja miała miejsce niedawno w pobliżu miejscowości Leszcz (gm. Dąbrówno) leżącego nad popularnym w Mławie jeziorem Dąbrowa Wielka.

KSP Mława nabór

Na trasie Leszcz – Uzdowo doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. Kierujący pojazdem marki Opel Astra mieszkaniec powiatu nidzickiego wyprzedził pojazd marki BMW. Następnie bez powodu, gwałtownie przed nim zahamował. W tym samym czasie pasażer z BMW rzucił plastikową butelką w pojazd Opel Astra. Interweniujący w tej sprawie policjanci, za niewłaściwe zachowanie i stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym, na uczestników drogowej „awantury” nałożyli mandaty karne – informuje st.sierż. Justyna Nowicka z KPP Działdowo.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz