Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Leszcz. Wyprzedził BMW, dostał plastikową butelką i omal się nie pobili


Czasami jazda autem może wzbudzać ponadprzeciętne emocje, znajdujące ujście w zachowaniach nie tylko agresywnych, ale również niebezpiecznych. Taka sytuacja miała miejsce niedawno w pobliżu miejscowości Leszcz (gm. Dąbrówno) leżącego nad popularnym w Mławie jeziorem Dąbrowa Wielka.


Na trasie Leszcz – Uzdowo doszło do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. Kierujący pojazdem marki Opel Astra mieszkaniec powiatu nidzickiego wyprzedził pojazd marki BMW. Następnie bez powodu, gwałtownie przed nim zahamował. W tym samym czasie pasażer z BMW rzucił plastikową butelką w pojazd Opel Astra. Interweniujący w tej sprawie policjanci, za niewłaściwe zachowanie i stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym, na uczestników drogowej „awantury” nałożyli mandaty karne – informuje st.sierż. Justyna Nowicka z KPP Działdowo.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x