Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

AKTUALIZACJA: Kraksa pod Żurominkiem. Pasażerka trafiła do szpitala


Dziś około godziny 20:00 na drodze krajowej nr 7 w pobliżu miejscowości Żurominek zderzyły się dwa auta osobowe VW Golf i Renault Espace.  Kobieta, pasażerka jednego z pojazdów została przewieziona przez zespół ratownictwa medycznego do mławskiego szpitala. Do czasu zakończenia czynności przez policję ruch odbywał się wahadłowo.

KSP Mława nabór

– Do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Kowalewo. Na miejscu działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Jedną osobę poszkodowaną zespół ratownictwa medycznego zabrał do szpitala – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

AKTUALIZACJA 21.08.2017 r.

W piątek, 18. 08 br., o godz. 20:00, na drodze krajowej nr 7 w Żurominku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem marki VW Golf, 31- letni mieszkaniec Warszawy, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył pojazdu marki Renault Espace. Renault kierował 62- letni mieszkaniec Olsztyna. W wyniku tego zdarzenia ranna została pasażerka Renault, 57- letnia mieszkanka Olsztyna. Kobieta została przewieziona do szpitala w Mławie i po udzieleniu jej pomocy medycznej, zwolniona do domu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Trwają czynności Policji.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz