Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Jaki początek, taki koniec. Szwęch i Domżalski najlepsi w Grand Prix


Zawodnicy z Mławy Paweł Domżalski i Tomasz Szwęch zdominowali przebieg tegorocznej edycji Grand Prix o puchar wójta gminy Szreńsk. W ciągu trzech rozegranych turniejów nie zanotowali ani jednej porażki.

KSP Mława nabór

Nic w tej kwestii nie zmienił ostatni turniej. Rozegrany w sobotę 12 sierpnia toczył się w niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych – wiał silny wiatr, nie zabrakło także przelotnych opadów deszczu. To miało z pewnością wpływ na obsadę zmagań. Do batalii przystąpiły cztery duety.

Podobnie jak to miało miejsce w dwóch poprzednich imprezach, Szwęch i Domżalski nie mieli problemów z pokonaniem konkurentów. Zaczęli od ogrania Piotra Kuźniarskiego i Adama Rzeczkowskiego – w dwóch setach oddali rywalom zaledwie dwadzieścia jeden punktów. Żadnej partii nie stracili także w pojedynkach z Pawłem Fijałkowskim i Mateuszem Kucmanem ani z Damianem i Kamilem Lewandowskimi.

Rodzeństwo miało szansę jeszcze na drugie miejsce. Musieli spełnić jedną zależność – pokonać w bezpośrednim starciu Fijałkowskiego i Kucmana. Emocji w pojedynku par ze Szreńska nie zabrakło. Po dwóch odsłonach był remis. Wszystko rozstrzygnęło się w tie-breaku, wygranym przez Mateusza i Pawła 15:12.

Trzeci turniej: 1. Tomasz Szwęch/Paweł Domżalski, 2. Mateusz Kucman/Paweł Fijałkowski, 3.Damian Lewandowski/Kamil Lewandowski, 4. Piotr Kuźniarski/Adam Rzeczkowski

Klasyfikacja generalna Grand Prix o puchar wójta gminy Szreńsk: 1. Tomasz Szwęch/Paweł Domżalski 300 pkt., 2. Mateusz Kucman/Paweł Fijałkowski 250, 3.  Damian Lewandowski/Kamil Lewandowski 240, 3., 4. Piotr Kuźniarski/Adam Rzeczkowski 230, 5. Robert Stryjewski/Jakub Geszczyński 120, 6. Cezary Augustynowicz/Adam Grądzki 50,  7. Paweł Rutecki/Łukasz Cieślak 50, 8. Krystian Kalinowski/Damian Kawczyński.

RS

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz