Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Jaki początek, taki koniec. Szwęch i Domżalski najlepsi w Grand Prix


Zawodnicy z Mławy Paweł Domżalski i Tomasz Szwęch zdominowali przebieg tegorocznej edycji Grand Prix o puchar wójta gminy Szreńsk. W ciągu trzech rozegranych turniejów nie zanotowali ani jednej porażki.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Nic w tej kwestii nie zmienił ostatni turniej. Rozegrany w sobotę 12 sierpnia toczył się w niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych – wiał silny wiatr, nie zabrakło także przelotnych opadów deszczu. To miało z pewnością wpływ na obsadę zmagań. Do batalii przystąpiły cztery duety.

Podobnie jak to miało miejsce w dwóch poprzednich imprezach, Szwęch i Domżalski nie mieli problemów z pokonaniem konkurentów. Zaczęli od ogrania Piotra Kuźniarskiego i Adama Rzeczkowskiego – w dwóch setach oddali rywalom zaledwie dwadzieścia jeden punktów. Żadnej partii nie stracili także w pojedynkach z Pawłem Fijałkowskim i Mateuszem Kucmanem ani z Damianem i Kamilem Lewandowskimi.

Rodzeństwo miało szansę jeszcze na drugie miejsce. Musieli spełnić jedną zależność – pokonać w bezpośrednim starciu Fijałkowskiego i Kucmana. Emocji w pojedynku par ze Szreńska nie zabrakło. Po dwóch odsłonach był remis. Wszystko rozstrzygnęło się w tie-breaku, wygranym przez Mateusza i Pawła 15:12.

Trzeci turniej: 1. Tomasz Szwęch/Paweł Domżalski, 2. Mateusz Kucman/Paweł Fijałkowski, 3.Damian Lewandowski/Kamil Lewandowski, 4. Piotr Kuźniarski/Adam Rzeczkowski

Klasyfikacja generalna Grand Prix o puchar wójta gminy Szreńsk: 1. Tomasz Szwęch/Paweł Domżalski 300 pkt., 2. Mateusz Kucman/Paweł Fijałkowski 250, 3.  Damian Lewandowski/Kamil Lewandowski 240, 3., 4. Piotr Kuźniarski/Adam Rzeczkowski 230, 5. Robert Stryjewski/Jakub Geszczyński 120, 6. Cezary Augustynowicz/Adam Grądzki 50,  7. Paweł Rutecki/Łukasz Cieślak 50, 8. Krystian Kalinowski/Damian Kawczyński.

RS

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500