Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ks. Sławomir Obrębski nie jest już proboszczem w Stupsku


Ksiądz Sławomir Obrębski dotychczasowy proboszcz parafii pw. Św. Wojciecha w Stupsku zgodnie z decyzją Biskupa Płockiego nie pełni już tej funkcji.


Informację o swoim odejściu z parafii i Stupska przekazał parafianom podczas niedzielnej mszy św. 13 sierpnia br. Informując o decyzji biskupa nie podał  powodów swojego odejścia z parafii, której proboszczem pozostawał od 2010 roku.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]