Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Ks. Sławomir Obrębski nie jest już proboszczem w Stupsku


Ksiądz Sławomir Obrębski dotychczasowy proboszcz parafii pw. Św. Wojciecha w Stupsku zgodnie z decyzją Biskupa Płockiego nie pełni już tej funkcji.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Informację o swoim odejściu z parafii i Stupska przekazał parafianom podczas niedzielnej mszy św. 13 sierpnia br. Informując o decyzji biskupa nie podał  powodów swojego odejścia z parafii, której proboszczem pozostawał od 2010 roku.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]