Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Festyn Gminno – Parafialny w Stupsku


We wtorek 15 sierpnia w parafii pw. Św. Wojciecha w Stupsku przypada  doroczny odpust. Stało się już tradycją, że jego świętowanie połączone jest w jedno z Festynem Gminno – Parafialnym, organizowanym wspólnie przez parafię i urząd gminy. A różnorodnych atrakcji jak co roku nie zabrakło.


Główne uroczystości odpustowe odbyły się się sumie o godzinie 1200. Mszę św. odprawił  ks. mgr Andrzej Nowakowski, kapelan szpitala wojewódzkiego w Płocku na Winiarach.

Po uroczystościach religijnych na placu za kościołem rozpoczął się festyn. Na scenie wystąpiły szkolne grupy artystyczne. Dla amatorów muzyki i tańca zagrały zespoły Dąbkowiacy, Quo Vadis, Riven a gwiazdą wieczoru był zespół Eratox.

Organizatorzy zadbali też o najmłodszych mieszkańców gminy. Gry i zabawy z wodzirejem, tańce z Minionkiem, przeciąganie liny to tylko kilka z wielu dostępnych atrakcji tego świątecznego popołudnia. Jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy sprzętu strażackiego i pokaz akrobacji lotniczych. Różnorodne stoiska gastronomiczne pozwalały uzupełnić siły do dalszej zabawy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

red.

Galeria cz. 1

« 1 z 4 »

Galeria cz. 2

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x