Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek w Krośnicach. Jedna osoba w szpitalu


Dziś około godziny 12 – tej na drodze wojewódzkiej nr 615 zderzyły się dwa Volksvageny. W wyniku zderzenia jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala. Droga jest czasowo nieprzejezdna. Samochody osobowe kierowane są objazdem, ciężarowe stoją w korku.

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym otrzymaliśmy o godz. 11:50. Na miejscu działania prowadzą zastęp JRG Mława, zastęp JRG Ciechanów oraz zastęp OSP Stupsk. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu pierwszej pomocy jednej osobie, spośród trzech podróżujących w tych autach. Zespół ratownictwa medycznego zabrał tę osobę do szpitala – informuje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

Aktualizacja

Jak podaje mławska policja, kierujący pojazdem marki Volkswagen golf mieszkaniec pow. mławskiego nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył pojazdu marki Volkswagen Passat kierowanym przez mieszkankę pow. nidzickiego, która wykonywała manewr skrętu w lewo z drogi 615 w kierunku m. Krośnice. Kierująca z pow. nidzickiego przewieziona do szpitala w Ciechanowie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Pitbull
Gość
Pitbull

Na mój gust to 2 Passaty, golfa nie widać

Ted
Gość
Ted

Boze, redaktorzy weryfikujcie informacje, bo gdzie za przeproszeniem Golf? To dwa Passaty z tego co widac. Chyba, że to składak byl.