Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wypadek w Krośnicach. Jedna osoba w szpitalu


Dziś około godziny 12 – tej na drodze wojewódzkiej nr 615 zderzyły się dwa Volksvageny. W wyniku zderzenia jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala. Droga jest czasowo nieprzejezdna. Samochody osobowe kierowane są objazdem, ciężarowe stoją w korku.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym otrzymaliśmy o godz. 11:50. Na miejscu działania prowadzą zastęp JRG Mława, zastęp JRG Ciechanów oraz zastęp OSP Stupsk. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu pierwszej pomocy jednej osobie, spośród trzech podróżujących w tych autach. Zespół ratownictwa medycznego zabrał tę osobę do szpitala – informuje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

Aktualizacja

Jak podaje mławska policja, kierujący pojazdem marki Volkswagen golf mieszkaniec pow. mławskiego nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył pojazdu marki Volkswagen Passat kierowanym przez mieszkankę pow. nidzickiego, która wykonywała manewr skrętu w lewo z drogi 615 w kierunku m. Krośnice. Kierująca z pow. nidzickiego przewieziona do szpitala w Ciechanowie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Wypadek w Krośnicach. Jedna osoba w szpitalu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Pitbull
Gość

Na mój gust to 2 Passaty, golfa nie widać

Ted
Gość

Boze, redaktorzy weryfikujcie informacje, bo gdzie za przeproszeniem Golf? To dwa Passaty z tego co widac. Chyba, że to składak byl.

wpDiscuz