Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Stupsk. Kończą się wakacje – kończą się półkolonie


Usiąść za sterami pociągu Kolei Mazowieckich, wspinać się po przeszkodach zawieszonych kilka metrów nad ziemią, spędzić noc pod namiotem poza domem – takie między innymi atrakcje czekały na uczestników półkolonii letnich w Gminie Stupsk organizowanych pod hasłem „Lokalnie też fajnie”.

KSP Mława nabór

Wakacje powoli zbliżają się do końca i w czwartek 10 sierpnia zakończył się również dwutygodniowy wypoczynek w miejscu zamieszkania, połączony z jednodniowymi wyjazdami, do różnych atrakcyjnych i ciekawych miejsc. Zakończeniem i podsumowaniem tegorocznej formy wypoczynku dla dzieci był piknik rodzinny.

W tegorocznych półkoloniach udział wzięło 48 dzieci, które korzystały z całodniowych atrakcji przygotowanych przez Urząd Gminy Stupsk.

Realizacja tego typu wypoczynku możliwa była dzięki współpracy z wieloma osobami oraz instytucjami . W tym roku organizację wypoczynku wsparli:
– Mazowiecka Izba Rolnicza, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Konopki, Galeria Fitness „Kołecki”, Koleje Mazowieckie na czele z panem Szymonem Sobczakiem,
Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej ze Stupska, Katolickie Radio Diecezji Płock, Harcerze z ZHR i ZHP oraz inne osoby prywatne, które dołożyły swoją cegiełkę do organizacji  letniego wypoczynku. Już dziś zapraszamy do tej formy wypoczynku w przyszłym roku.

źródło i fot. gmina Stupsk

oprac. red

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz