Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Marianowo. Runął strop i przygniótł zwierzęta


Prawdopodobnie zboże składowane w budynku gospodarskim w Marianowie gm. Szydłowo stało się przyczyną zarwania jego stropu i runięcia na stojące w tym budynku poniżej zwierzęta. Jedno zwierzę na skutek tego wypadku poniosło śmierć.


– Zgłoszenie otrzymaliśmy 13 sierpnia o godzinie 16:48. Na miejscu zdarzenia działania prowadził jeden zastęp JRG Mława oraz zastępy OSP z Szydłowa, Garlina i Piegłowa. Zarwany strop budynku gospodarskiego spadł na znajdujące się tam zwierzęta. Strażacy wzmocnili i wystemplowali pozostałą część stropu i wyprowadzili 16 szt zwierząt. Jedną sztukę uwolnili spod przygniatającego ją gruzu i przekazali pod opiekę weterynaryjną. Jedno zwierzę zostało przygniecione śmiertelnie – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x