Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Marianowo. Runął strop i przygniótł zwierzęta


Prawdopodobnie zboże składowane w budynku gospodarskim w Marianowie gm. Szydłowo stało się przyczyną zarwania jego stropu i runięcia na stojące w tym budynku poniżej zwierzęta. Jedno zwierzę na skutek tego wypadku poniosło śmierć.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie otrzymaliśmy 13 sierpnia o godzinie 16:48. Na miejscu zdarzenia działania prowadził jeden zastęp JRG Mława oraz zastępy OSP z Szydłowa, Garlina i Piegłowa. Zarwany strop budynku gospodarskiego spadł na znajdujące się tam zwierzęta. Strażacy wzmocnili i wystemplowali pozostałą część stropu i wyprowadzili 16 szt zwierząt. Jedną sztukę uwolnili spod przygniatającego ją gruzu i przekazali pod opiekę weterynaryjną. Jedno zwierzę zostało przygniecione śmiertelnie – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz