Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

32-latek, który wjechał w sklep na ul. Dobrej był pijany


W sobotę, godz. 19.40, Mława, ul. Dobra doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczył 32 letni mieszkaniec pow. mławskiego – miał w organizmie ponad 1,32 promila alkoholu.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący pojazdem marki Ford Focus, po wykonaniu manewru skrętu z ul. Padlewskiego w ul. Dobrą, uderzył w krawężnik chodnika doprowadzając do odbicia pojazdu w lewo, a następnie uderzył w budynek sklepu spożywczego i wjechał do jego wnętrza. Znajdująca się we wnętrzu właścicielka sklepu została przewieziona do szpitala w Mławie z obrażeniami kręgosłupa i miednicy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych w KPP Mława. Trwają czynności policji.

Nietrzeźwym kierującym grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy na okres 3 lat oraz kara grzywny w wysokości od 5 tysięcy złotych.

źródło: KPP Mława

Zobacz także…

Mława. Fordem staranował sklep

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500