Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

32-latek, który wjechał w sklep na ul. Dobrej był pijany


W sobotę, godz. 19.40, Mława, ul. Dobra doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczył 32 letni mieszkaniec pow. mławskiego – miał w organizmie ponad 1,32 promila alkoholu.

KSP Mława nabór

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący pojazdem marki Ford Focus, po wykonaniu manewru skrętu z ul. Padlewskiego w ul. Dobrą, uderzył w krawężnik chodnika doprowadzając do odbicia pojazdu w lewo, a następnie uderzył w budynek sklepu spożywczego i wjechał do jego wnętrza. Znajdująca się we wnętrzu właścicielka sklepu została przewieziona do szpitala w Mławie z obrażeniami kręgosłupa i miednicy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych w KPP Mława. Trwają czynności policji.

Nietrzeźwym kierującym grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy na okres 3 lat oraz kara grzywny w wysokości od 5 tysięcy złotych.

źródło: KPP Mława

Zobacz także…

Mława. Fordem staranował sklep

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz