Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zderzenie trzech aut w Modle


Dziś koło godziny 14 – tej na drodze krajowej nr 7 w Modle zderzyły się trzy samochody osobowe. Najprawdopodobniej jedno z aut wpadło w poślizg na mokrej po deszczu nawierzchni i uderzyło w bok dwóch innych pojazdów. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Miejsce zdarzenia zabezpieczają dwa zastępy JRG Mława. Zadysponowany  na mejsce zespół ratownictwa medycznego nie stwierdził konieczności hospitalizacji żadnej z osób uczestniczących w kolizji – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500