Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożegnanie ze służbą funkcjonariusza Wydziału Kryminalnego


 


W Komendzie Powiatowej Policji w Mławie, w dniu 10 sierpnia 2017 roku, miało miejsce uroczyste pożegnanie ze służbą w Policji i przejście na zasłużoną emeryturę funkcjonariusza Wydziału Kryminalnego – asp. szt. Witolda Więckiewicza. Było ono okazją do serdecznych podziękowań i skierowania wyrazów uznania za jego 30 lat oddanej, sumiennej i efektywnej służby w Policji.

Liczne grono policjantek i policjantów, a także pracowników policji ciepło pożegnało asp. szt. Witolda Więckiewicza. Życzenia i podziękowania Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mławie nadkom. Krzysztofa Hincmana, zostały uzupełnione przez innych zebranych indywidualnie.

Witold Więckiewicz do służby wstąpił 1987 roku. Po służbie przygotowawczej od 1989 roku rozpoczął swoją pracę na terenie Mławy. Przeszedł długą drogę awansu zawodowego. Od 2006 roku był na stałe związany z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

W 2013 roku asp. szt. Witold Więckiewicz w uznaniu za osiągnięcia zawodowe, został uhonorowany  Srebrnym Medalem „Za Długoletnią Służbę”.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy naszemu Koledze za wieloletnie wsparcie w wykonywaniu codziennych zadań służbowych i życzymy zdrowia, spokoju i spełnienia najskrytszych marzeń oraz zrealizowania planów, na które nie było czasu podczas wypełniania obowiązków służbowych.

źródło i fot. mł. asp. Aneta Prusik

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławianin
Mławianin
4 lata temu

Był dobrym, życzliwym policjantem. Życzę mu aby na ameryturze spełnił wreszcie swoje marzenia.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x