Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tylko cztery projekty do Budżetu Obywatelskiego. Przyjdź na prezentację


Podobnie jak w ubiegłym roku, urząd miasta zaprasza na spotkanie, w trakcie którego autorzy projektów złożonych do Mławskiego Budżetu Obywatelskiego zaprezentują swoje pomysły na wykorzystanie kwoty zaplanowanej na realizację inicjatyw obywatelskich, a jest to maksymalnie 300 tys. zł. Spotkanie zostało zaplanowane w dniu 16 sierpnia (środa) o godz. 16.30 w sali na piętrze Miejskiego Domu Kultury.


Złożone wnioski zostały sprawdzone pod względem formalnym oraz merytorycznym. Po uzgodnieniach z wnioskodawcami cztery projekty zostały zarekomendowane do poddania pod głosowanie. Opisy projektów, zgodnie z harmonogramem Mławskiego Budżetu Obywatelskiego zostaną podane na stronie www.mlawa.pl w środę, 16 sierpnia. Tego dnia rozpocznie się również głosowanie na wybrane projekty. Głosować będzie można na udostępnionych formularzach. Przypominamy, że każdy mieszkaniec naszego miasta może oddać tylko jeden głos na wybrany projekt.

Zakończenie głosowania zaplanowano na 15 września. Po tym terminie karty do głosowania zostaną sprawdzone pod względem poprawności oraz policzone. 11 października podane zostaną wyniki głosowania.

źródło:UMM

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
4 lata temu

I po co ten budżet pseudo obywatelski??w zeszłym roku wygrał projekt rewitalizacji parku przy PKP i co?burmistrz i miasto zrobili wszystko żeby ta inwestycja nie powstała!a do lipca miał być już Park zrobiony!a jak na razie du…a z tego!

Kryśka
Kryśka
4 lata temu

Wierzę w projekt Kamila Przybyszewskiego i mieszkańców Wólki. Jeżeli brak funduszy na inwestycje na Wólce z kasy miejskiej, to wyrwać ile się da z funduszu obywatelskiego. Chociaż tak możemy cokolwiek zmienić w tej części Mławy.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x