Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Śmierć motocyklisty koło Miączyna Małego


Do tragicznego wypadku doszło niedaleko miejscowości Miączyn Mały gm. Szreńsk. Motocyklista jadący drogą z Miączyna Małego w stronę Bońkowa Kościelnego na łuku drogi z nieustalonej na razie przyczyny zjechał na pobocze i omijając barierkę ochronną rozbił się o rosnące na wysokiej skarpie drogi drzewa.


Nie wiadomo dokładnie, kiedy do tego wypadku doszło. Dopiero dzisiaj kobieta przypadkiem przejeżdżająca tą drogą rowerem, zauważyła motocykl zaklinowany wysoko pomiędzy pniami drzew gęsto rosnących na skarpie i powiadomiła policję.  Z perspektywy drogi ciało motocyklisty było zupełnie niewidoczne. O ofierze wiadomo na razie jedynie tyle, że jest to mężczyzna. Trwają czynności policji w tej sprawie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
6 lata temu

Ehhh, czasem nasz ster ulega tym wyższym siłom, nigdy nie wiadomo co czeka na zakręcie…
Lewa w Górę brat, do zobaczenia na niebieskich autostradach [*]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x